Проекти

Номер проекту

Спортивно –дитячий комплекс «Олімпієць » в селі Вельбівка Гадяцького району

Облаштування сучасного спортивного майданчика з встановленням вуличних тренажерів та інших спортивних елементів для занять спортом учнів та населення ,виховання у сільського населення активної соціальної орієнтації на здоровий спосіб життя.Спортивний буде облаштовано в селі Вельбівка Гадяцького району на земельній ділянці території школи , яка відведена для спортивних змагань та заняття спортом .

«Спортивний майданчик у селі Біленченківка Гадяцького району»

Спортивний майданчик планується встановити в селі Біленченківка Гадяцького району на земельній ділянці місцевого стадіону. Проектом передбачається встановити обладнання для занять фізичною культурою та спортом на свіжому повітрі, що допоможе стимулювати до здорового способу життя дітей та підлітків нашого села

«Алея Слави» в селі Плішивець Гадяцького району

Для можливості комфортного відпочинку жителів Плішивецької громади та гостей села, у рамках реалізації проекту є облаштування алеї в центрі села.

«Здорові діти – здорова нація». Придбання та встановлення вуличних тренажерів на стадіоні в селі Мартинівка Гадяцького району Полтавської області

Створення спортивного майданчика на стадіоні сприяє забезпеченню спортивного дозвілля та підвищення загального рівня фізичного здоров'я жителів села

«На зустріч людям, шляхом належного освітлення вулиць в селі Березова Лука Гадяцького району Полтавської області».

Даний проект спрямований на реалізацію державної політики щодо забезпечення належного рівня освітлення населених пунктів у нічний час. Зовнішнє освітлення буде облаштоване на нових електроопорах. В нічний час освітлюватиметься близько 1250 м вулиці Набережна та провулку Кипрівка села Березова Лука. На даних вулицях буде встановлено 30 електроопор та 15 LED -світильників.

Облаштування сонячних колекторів в місцях розміщення шкільних та автобусних зупинок «Енергозбереження – пріоритет сьогодення !»

Робочим проектом будівництва вуличного освітлення на сонячних батареях передбачено влаштування сонячних колекторів, які будуть встановлені в місцях розміщення шкільних та автобусних зупинок, де відсутні лінії електропостачання.

«Здорові люди – сильна країна» Придбання та встановлення вуличних тренажерів в селі Бобрик Гадяцького району Полтавської області.

Реалізація даного проекту спрямована на вирішення головної проблеми села - забезпечення рухової активності населення Бобрицької сільської ради. Спортивні тренажери будуть доступні усім верствам населення, доступ до тренажерів буде безкоштовний. Даний Проект допоможе підростаючому поколінню загартовуватися, розвиватися фізично.

«Бути здоровим, жити активно - це стильно, позитивно» село Мала Побиванка,Гадяцький район,Полтавська область.

Проектом передбачається організація занять фізичною культурою та спортом на свіжому повітрі в с. Мала Побиванка Гадяцького району, для різних за віком та інтересами груп населення. Прививати і формувати навики здорового способу життя – це майбутня основа нашої громади.

«Оптимізація вуличного освітлення – заощадження сільського бюджету» в селі Гречанівка Гадяцького району Полтавської області

Даний проект спрямований на реалізацію державної політики щодо забезпечення належного рівня освітлення населених пунктів у нічний час. В нічний час освітлюватиметься близько 2 200 м вулиць Новоселівська, Гагаріна, Центральна села Гречанівка. На даних вулицях буде встановлено 20 LED - світильників.

Будівництво літньої сцени для проведення культурно-масових заходів в с.Великі Будища Гадяцького району Полтавської області

Створення літньої сцени дасть змогу проводити різноманітні культурно-масові заходи у весняно-літній період на території Великобудищанської сільської ради .