Зібрано голосів

Назва проекту

«Будівництво штучної водойми з благоустроєм прилеглої території в парковій зоні села Петрівка-Роменська, Гадяцького району».

ПІБ Ініціатора: Админ Гадяцького Району
Пошта: bu.gadiach@gmail.com
Статус: Підтверджено
Проект №17
Дата початку збору голосів: 16.10.2018 17:52

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Навколишнє середовище

Адреса місця реалізації проекту

Полтавська область, Гадяцький район, с. Петрівка Роменська

Назва установи / закладу

Полтавська область, Гадяцький район, с. Петрівка Роменська

Короткий опис проекту

Благоустрій території і турбота про навколишнє середовище; Патріотичне виховання молодого покоління. - Придбання фонтану, - благоустрій прилеглої території, - установка садових лавок, - створення «живих» альтанок з рослин, - розбивка квітників, -будівництво огорожі, навколо дитячого майданчика. Залучення мешканців села до добровільної благодійної та природоохоронної діяльності. Розширення спектру надаваних соціальних послуг дітям та соціально-незахищеним верствам населення села Петрівка-Роменська.

Проблема

У нас вже не перший рік існує проект будівництва на території паркової зони – фонтана. - При установці фонтану упорядковується прилегла до нього територія для масового відпочинку людей. Він очищає і зволожує до 60% повітря. - З екологічної точки зору, фонтан, пройшовши через століття, затвердився як інструмент зволоження і найпростішої дезінфекції повітря. - З санітарної точки зору, фонтан запобігає виникненню таких захворювань, як бронхіальна астма, різного роду бронхітів і інших захворювань верхніх дихальних шляхів. - З естетичної точки зору, фонтани сприятливо впливають на психіку людини, його внутрішній душевний спокій, що забезпечує психологічне здоров'я городян. Насправді, фонтани — це «жива вода», яка надає благотворний вплив на центральну нервову і серцево-судинну системи, на загальний тонус людини. Повітря біля фонтанів має тонізуючу дію, як і повітря в лісі, горах, біля морів і океанів. Цілющість такого повітря пояснюється високим вмістом негативних іонів. Чисте лісове повітря в середньому містить 700-1500 негативних іонів в одному кубічному сантиметрі, а біля фонтанів кількість негативних іонів досягає сто тисяч. Досить побути в такому середовищі всього 15-20 хвилин на день, і ви відчуєте, як приплив свіжих сил буквально відродить вас! І зараз, коли екологічні проблеми стоять настільки гостро, коли жителі сіл та міст все частіше скаржаться на стреси і «хронічну втому», фонтани перестали бути розкішшю, вони стають необхідністю. Даний проект буде реалізовуватись відповідно до однієї із завдань Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, а саме: “Підвищення конкурентноспроможності регіонів та зміцнення їх ресурсного потенціалу”.

Мета проекту

Створення багатофункціонального громадського простору нового типу в парковій зоні та відпочинку села Петрівка-Роменська, сприятливих для організації дозвілля, відпочинку широких верств населення, відродження і збереження паркової зони в здоровому стані та забезпечення належних умов для активного відпочинку жителів та гостів села Петрівка-Роменська , покращення інфраструктури території паркової зони; позиціонування села Петрівка-Роменська у Гадяцькому району як туристичного центру.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Задачі проекту націлені на створення безпечної та комфортної середи, збільшення активності серед населення, збільшення комунікації серед людей, збільшення обізнаності та поваги до навколишнього середовища, а також вшанування пам’яті людини та її вчинків. Завдяки благоустрою до парку повернеться життя, люди будуть знати де вони можуть відпочивати. Пропоновані рішення: - відновлення світла у парковій зоні; - насичення простору сучасними вуличними меблями; - створення фонтану; - створення огорожі навколо дитячого майданчика; - створення комфортного інвестиційного клімату для відпочиваючих.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

1) жителі та гості села Петрівка-Роменська; 2) спортивна молодь, діти та їхні батьки; 3) громадяни, що ведуть здоровий спосіб життя; 4) учнівська молодь; 5) громадські організації; 6) працівники освіти, культури, центру дозвілля та творча інтелегенція села. Бенефіціарами проекту, в першу чергу, є мешканці села Петрівка-Роменська. Проект охоплює усі верстви населення села Петрівка-Роменська та Гадяцького району в цілому. Рекреаційна зона дасть можливість відпочивати як дітям, так і дорослим людям. Парк відкритий для всіх.

План заходів з реалізації проекту

Перед тим, як розраховувати реальний бюджет проекту, треба знати, яка будівельна компанія, буде реалізовувати проект. Тому підрахунок і бюджет орієнтовний. - Затверждення проекту благоустрою парку; - Створення робочої групи, яка буде слідкувати за реалізацією проекту - Розробка робочих креслень для встановлення інженерного обладнання - Залучення профільних департаментів щодо озелення парку та створення мережі пішохідних доріжок Реалізація цих етапів буде займати 1 місяць - Проведення тендеру на будівельну компанію, яка реалізує проект, згідно з концепцією. - Реалізація проекту згідно з етапами, прописаними у бюджеті Цей етап буде займати 1 місяць - Передача збудованного фонтану на баланс житлово-комунального комунального підприємства села Петрівка-Роменська Гадяцького району Полтавської області.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Проект носить соціальний характер, реалізація якого створить належні умови для кращого, комфортного відпочинку мешканців села. В ході реалізації Проекту будуть проведені роботи з закупівлі матеріалів та товарів відповідно до бюджету Проекту.

Орієнтовна загальна вартість проекту

149990,00 грн

Очікуваний термін реалізації проекту

Квітень-травень 2019 року

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Підвищення вартості робіт та матеріалів.

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Придбання фонтану 62314 72090
Монтаж та доставка 3000 3000
Підключення до водопостачання 18000 18000
Встановлення малих архітектурних форм а саме: лавка 1250 1250
Альтанка 18450 18450
Арка 7500 15000
Огорожа для дитячого майданчика 1230 1230

Галерея зображень

  • Thumb 7273f9a721b70d7c6d2486ed805cc8fa
  • Thumb 708f3dea922b84b84371e64d2463fa19
  • Thumb 0db8a2f73b3264aa174e27c6cc187330
  • Thumb 5fbae12476cf4ed45b0a18c7b6014a10