Зібрано голосів

Назва проекту

«Бути здоровим, жити активно - це стильно, позитивно» село Мала Побиванка,Гадяцький район,Полтавська область.

ПІБ Ініціатора: Админ Гадяцького Району
Пошта: bu.gadiach@gmail.com
Статус: Підтверджено
Проект №8
Дата початку збору голосів: 16.10.2018 16:49

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Спорт та туризм

Адреса місця реалізації проекту

село Мала Побиванка Гадяцького району Полтавської області

Назва установи / закладу

36412,с.Мала Побиванка Гадяцького району, Полтавської області на прилеглій території сільського будинку культури , в центрі села.

Короткий опис проекту

Проектом передбачається організація занять фізичною культурою та спортом на свіжому повітрі в с. Мала Побиванка Гадяцького району, для різних за віком та інтересами груп населення. Прививати і формувати навики здорового способу життя – це майбутня основа нашої громади.

Проблема

Ключовою проблемою на основі якої виникла ідея щодо складання цього проекту є недостатність наявної матеріальної бази для проведення занять спортом, відсутність спортивних майданчиків. Реалізація даного проекту спрямована на створення комфортних умов фізичного розвитку на загальну зацікавленість дітей і дорослих, розвивання навичок здорового способу життя тому,що вуличні тренажери мають велику популярність та доступність у будь-який час.

Мета проекту

Створити умови для спортивного дозвілля дітей , молоді та дорослого населення займатися спортом та силовими навантаженнями на тренажерах, вдосконалення фізичних якостей дітей. Це дасть змогу більше часу проводити на свіжому повітрі , а не за комп’ютерами та підтримувати здоровий спосіб життя.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Придбання спортивного інвентарю та вуличних тренажерів дасть змогу займатися спортом в різний час доби, проведення уроків фізичної культури на свіжому повітрі. Попередити поширення наркоманії, тютюнопаління , підвищити рівень соціальної стабільності в селі усім категоріям громадян. Допоможе встановлювати тісний зв’язок між жителями, рости здоровими, сильними, спритними та підтягнутими.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Для всіх мешканців сільської ради та всіх бажаючих,які відвідують нашу громаду. На території Малопобиванської сільської ради проживає 501 житель, з них 69 дітей.

План заходів з реалізації проекту

1.Підготовка території для встановлення. 2.Придбання обладнання та матеріалів. 3.Монтаж та встановлення обладнання. 4.Введення спортивно-тренажерного майданчика в дію.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Очікувані результати проекту – це забезпечення оптимальної рухової активності кожного мешканця , підвищення якості відбору обдарованої молоді, збільшення кількості спортивно-масових заходів у селі і створення передумов для культурного відпочинку. Формування у населення фізичного виховання і масового спорту. Як важливого чинника забезпечення здорового способу життя.

Орієнтовна загальна вартість проекту

150000 грн.

Очікуваний термін реалізації проекту

Червень-липень 2019 року

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Підвищення вартості робіт та матеріалів

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Тренажер «Повітряний ходок» 7900 7900
Тренажер «Подвійний лижник» 11800 11800
Тренажер для м'язів стегна 9500 9500
Тренажер для преса 7440 7440
Жим горизонтальний упор для преса 9062 9062
Вуличний тренажер « Важільна тяга розгинач стегна» 9125 9125
Вуличний тренажер для м»язів біцепсу 13500 13500
Вуличний тренажер «Батерфляй» 19400 19400
Вуличний тренажер « Масажер» 12273 12273
Гребний тренажер 5100 5100
Жим сидячи від грудей – Тяга зверху 11000 11000
Тренажер для м'язів черевного преса 3900 3900
Доставка,монтаж 30000 30000