Зібрано голосів

Назва проекту

«Діти – наше майбутнє» . ( Встановлення сучасного дитячого майданчика в сільському парку) в с. Плішивець Гадяцького району

ПІБ Ініціатора: Админ Гадяцького Району
Пошта: bu.gadiach@gmail.com
Статус: Підтверджено
Проект №13
Дата початку збору голосів: 16.10.2018 17:28

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Культура та освіта

Адреса місця реалізації проекту

Село Плішивець, Гадяцького р-н., Полтавської обл..

Назва установи / закладу

с. Плішивець вул. Соборна, територія сільського парку в центрі села

Короткий опис проекту

Для реалізації можливості проводити змістовне , активне дозвілля дітей села проект передбачає встановлення сучасного ігрового майданчику на території сільського парку в центрі села. Створення такого місця відпочинку для дітей, допоможе прищепити в них інтерес до здорового способі життя і спорту, дасть можливість більше спілкуватися з однолітками.

Проблема

На території Плішивецької сільської ради функціонують Дитячий садок та школа. Діти маю можливість для навчання та розумового розвитку, а от можливість для активного та безпечного відпочинку відсутня. Вирішенням даної проблеми була б реалізація проекту. Встановлення сучасного ігрового майданчику дозволить дітям активно проводити свій вільний час, грати в рухові ігри з однолітками.

Мета проекту

Організація дозвілля дітей , розвиток та вдосконалення їх фізичних якостей , прищеплення інтересу до здорового та активного відпочинку.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Встановлення сучасного дитячого ігрового майданчику є прекрасною альтернативою для комп’ютерів, смартфонів та телевізорів, що дозволить дітям активно відпочивати та розвиватися, проводити час з однолітками та друзями, а не за екранами гаджетів. Місце на якому заплановано встановити майданчик знаходиться в центрі села в парковій зоні, яка огороджена парканом, що є одним із головних факторів безпечного відпочинку дітей .

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Проект розрахований для дітей та гостей села.

План заходів з реалізації проекту

- Придбання комплексного дитячого ігрового майданчику - Встановлення комплексного дитячого ігрового майданчику

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Соціальні показники є ключовими в оцінці результату проекту, адже діти зможуть проводити свій вільний час з користю, підвищити свій фізичний рівень, спілкуватися з друзями , проводити більше часу на свіжому повітрі.

Орієнтовна загальна вартість проекту

150 000,00 (сто п’ятдесят тисяч гривень, 00 копійок)

Очікуваний термін реалізації проекту

Червень 2019 року

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Збільшення ринкової вартості на товари та послуги.

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Дитячий ігровий майданчик в комплексі (Доставка та встановлення) 150000 150000