Зібрано голосів

Назва проекту

Дитячий ігровий майданчик «Країна мрій» в селі Веприк Гадяцького району Полтавської області

ПІБ Ініціатора: Админ Гадяцького Району
Пошта: bu.gadiach@gmail.com
Статус: Підтверджено
Проект №11
Дата початку збору голосів: 16.10.2018 17:18

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Культура та освіта

Адреса місця реалізації проекту

Село Веприк Гадяцького району Полтавської області

Назва установи / закладу

37362 с.Веприк Гадяцького району, Полтавської області на території парку біля будинку культури по вул.Васюти,67

Короткий опис проекту

Створення ігрового майданчика в с. Веприк Гадяцького району допоможе забезпечити спілкування і безпечне дозвілля дітей в ігровій формі в позакласний час . Реалізація проекту забезпечить належну організацію проведення заходів щодо ігор, відпочинку, оздоровлення дітей. Приходячи на майданчик, діти будуть захищені від небезпечних вчинків і ситуацій, що загрожують їх здоров’ю.

Проблема

На території с. Веприк Гадяцького району проживає багато дітей . Але в селі майданчика для дозвілля не має. При реалізації проекту діти зможуть проводити час на ігровому майданчику, фізично розвиватися. У селі не має облаштованого місця, де діти змогли б повноцінно відпочити у вільний від навчання час.

Мета проекту

Організація дозвілля дітей дошкільного та молодшого шкільного віку,розвитку і вдосконалення фізичних якостей дітей, інтерес до здорового способу життя та спорту.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Дитячий майданчик – це поєднання приємного і корисного,фізичний розвиток, цікаве спілкування дітей та батьків, відмова хоча б на деякий час від комп’ютера та телевізора. Придбання елементів дитячого обладнання та встановлення його буде на території парку біля будинку культури

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

У Веприцькій сільській школі навчається 186 дітей. У селі працює два дитячих садочка,до яких ходить 110дітей.А ще до нас приїзджають на відпочинок багато сімей з дітьми,особливо в літній період. Тому дитячий ігровий майданчик край необхідний.

План заходів з реалізації проекту

Придбання обладнаднання для дитячого майданчика, а саме ігрового комплексу «kidigo» виробництва Україна Доставка в с.Веприк Підготовка місця встановлення обладнання Роботи по встановленню обладнання Відкриття дитячого комплексу

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Завдяки співфінансуванню відкриваються нові можливості для сільських рад. Сільські діти матимуть біліше місць для фізичного розвитку і проведення дозвілля на чистому повітрі. Ключові показники оцінки результату проекту: соціальний (збільшиться рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, батьки матимуть змогу відпочити з дітьми )

Орієнтовна загальна вартість проекту

150 000 грн.

Очікуваний термін реалізації проекту

Липень-серпень 2019р.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

1. Погодні умови 2. Інфляційні процеси

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Встановлення дитячого комплексу 143000 143000