Зібрано голосів

Назва проекту

«Дитячий спортивний майданчик – це не примха, а необхідність» в селі Мала Побиванка, Гадяцького району, Полтавської області.

ПІБ Ініціатора: Админ Гадяцького Району
Пошта: bu.gadiach@gmail.com
Статус: Підтверджено
Проект №14
Дата початку збору голосів: 16.10.2018 17:31

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Спорт та туризм

Адреса місця реалізації проекту

село Мала Побиванка Гадяцького району Полтавської області

Назва установи / закладу

36412,с.Мала Побиванка Гадяцького району, Полтавської області на прилеглій території сільського будинку культури , в центрі села.

Короткий опис проекту

Створення ігрового майданчика в с. Мала Побиванка Гадяцького району допоможе розвинути фізичний,психологічний та емоційний ріст дитини, прищепити інтерес до здорового способу життя, спілкування в ігровій формі дітей та їх батьків. Напевно , не існує аналога, який зміг би в тій же мірі піклуватися про розвиток дітей.

Проблема

При реалізації проекту дитячий спортивний майданчик допоможе розвинути дитині наявні навички, а батькам помітити таланти або просто схильність, скажімо , до певного виду спорту. Діти зможуть проводити більше часу на свіжому повітрі та фізично розвиватися.

Мета проекту

Створити умови для координації фізичного та розумового розвитку дітей різного віку,організувати дозвілля дітей, розвинути фантазію та знайти нових друзів. Дасть можливість дитині вчитися взаємодіяти з іншими, спілкуватися,це те, що необхідно їй в період активного фізичного розвитку.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Дитячий спортивний майданчик - це вдала інвестиція у здоров’я наших дітей, поєднання приємного і корисного, фізичний розвиток,спілкування дітей та батьків. А також дасть змогу дітям більше бути на свіжому повітрі, а не за комп’ютером та телевізором і направити невгамовну дитячу енергію в правильне русло.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Для дітей, які проживають на території Малопобиванської сільської ради, віком до 12 років,та інші діти які можуть відпочивати на дитячому майданчику. На території Малопобиванської сільської ради проживає 69 дітей.

План заходів з реалізації проекту

1.Придбання обладнання для дитячого обладнання. 2.Підготовка місця для встановлення обладнання. 3.Відкриття дитячого комплексу

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Очікувані результати проекту – це місце,в якому дитина знаходить собі нових друзів, зміцнює дружбу, загалом,навчається налагоджувати контакти і визначати своє місце в соціумі. Також дитячий майданчик дозволяє розвивати тіл дитини в правильному напрямку, без небезпеки завдати йому серйозну фізичну травму. Різні турніки і гірки розвивають фізичні дані. Дитячі гойдалки дозволяють розвинути вестибулярний апарат,при цьому , радіючи з друзями.

Орієнтовна загальна вартість проекту

150000 грн.

Очікуваний термін реалізації проекту

Червень-липень 2019 року

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

1.Фінансві показники. 2.Погодні умови

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Встановлення та відкриття дитячого комплексу 126000 126000