Зібрано голосів

Назва проекту

«Алея Слави» в селі Плішивець Гадяцького району

ПІБ Ініціатора: Админ Гадяцького Району
Пошта: bu.gadiach@gmail.com
Статус: Підтверджено
Проект №3
Дата початку збору голосів: 14.10.2018 20:52

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Навколишнє середовище

Адреса місця реалізації проекту

с. Плішивець, Гадяцького району, Полтавська області

Назва установи / закладу

С. Плішивець вул.. Соборна, парк

Короткий опис проекту

Для можливості комфортного відпочинку жителів Плішивецької громади та гостей села, у рамках реалізації проекту є облаштування алеї в центрі села.

Проблема

Село Плішивець налічує 560 осіб. Кожен житель прагне до покращення умов життя в ньому. Одним з головних аспектів – є комфортній, а головне екологічно чистий відпочинок. Відсутність місця відпочинку – є однієї з основних проблем . З урахуванням потреб та побажань населення в облаштуванні паркової алеї для різних категорій та вікових груп, рішенням цієї проблеми є реалізація даного проекту. Зміст проекту включає в себе встановлення паркових лавок, ліхтарів зовнішнього освітлення, викладення доріжок бруківкою, висадження квітів та дерев. На даний час паркову зону в центрі села Плішивецька громада облаштовує власними силами, але все не так як хотілось, оскільки не вистачає коштів, та можливостей. Тому даний проект дає чудову можливість втілити в реальність мрії багатьох жителів Плішивецької громади на комфортний та екологічний відпочинок, який зменшить забруднення довкілля.

Мета проекту

Мета проекту полягає у створенні паркової алеї в центрі села, для комфортного та екологічного відпочинку мешканців та гостей села, зменшення забруднення навколишнього середовища.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Облаштування паркової зони в центрі села, шляхом проведення відповідних робіт. Реалізація проекту дала б можливість створити найбільш сприятливі та комфортні умови для відпочинку дітей, молоді та людей похилого віку. Привести до належного вигляду центр села. Зменшити забруднення навколишнього середовища.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Втілені в реальність результати завдання даного проекту зможуть користуватися всі жителі села, не дивлячись на вікові групи.

План заходів з реалізації проекту

- Облаштування алейок - Оформлення газонів та клумб - Висадження зелених насаджень - Монтаж паркового освітлення - Встановлення ліхтарів, лавок, урн для сміття

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Екологічні та соціальні показники результату проекту : організація відпочинку для жителів та гостей села, зменшення забруднення навколишнього середовища, внутрішнього комфорту людини з довкіллям.

Орієнтовна загальна вартість проекту

150 000 ,00 грн ( сто п’ятдесят тисяч гривень,00 копійок)

Очікуваний термін реалізації проекту

Червень 2019 р

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Збільшення вартості на матеріали та послуги

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Cадова плитка для облаштування алейок 200 40000
Ліхтар 2200 2200
Оформлення клумб Лавка 10000 10000
Лавка 3500 52500
Урни для сміття 1200 18000
Будівельно-монтажні роботи 7500 7500