Зібрано голосів

Назва проекту

«На зустріч людям, шляхом належного освітлення вулиць в селі Березова Лука Гадяцького району Полтавської області».

ПІБ Ініціатора: Админ Гадяцького Району
Пошта: bu.gadiach@gmail.com
Статус: Підтверджено
Проект №5
Дата початку збору голосів: 15.10.2018 14:11

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Комунальне господарство

Адреса місця реалізації проекту

37 342 , Гадяцький р-н , с. Березова Лука

Назва установи / закладу

37 342 , Гадяцький р-н , с. Березова Лука вул. Набережна, провулок Кипрівка

Короткий опис проекту

Даний проект спрямований на реалізацію державної політики щодо забезпечення належного рівня освітлення населених пунктів у нічний час. Зовнішнє освітлення буде облаштоване на нових електроопорах. В нічний час освітлюватиметься близько 1250 м вулиці Набережна та провулку Кипрівка села Березова Лука. На даних вулицях буде встановлено 30 електроопор та 15 LED -світильників.

Проблема

Відсутність вуличного освітлення негативно впливає на рівень безпеки та рівень комфортності життя громадян, які повертаються в вечірній та нічний час до своїх домівок. Також дискомфортна ситуація є і для водіїв автотранспорту, які у вечірній і нічний час проїжджають по вулицях села. При відсутності вуличного освітлення збільшуються випадки травматизму та ДТП. Проблема загострюється під час зимового періоду, коли ожеледиця, що приводить до травмування пішоходів. Саме відсутністю вуличного освітлення пояснюється зростання правопорушень на території села в темну частину доби.

Мета проекту

Метою проекту є встановлення нової енергоефективної системи вуличного освітлення на основі використання малоенергоємних світильників і ламп з великим світловим потоком, а також можливість застосування на даному об’єкті, сучасного високоефективного електронного лічильника активної електроенергії. Як наслідок, це дасть можливість здійснювати економію бюджетних коштів, виділених на оплату енергоносіїв. Підвищення привабливості населеного пункту, популяризація культури енергозбереження серед громади населеного пункту.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Протягом 2019 року буде розроблена і втілена в життя інноваційна системи економного освітлення вулиць в сільській місцевості через використання сучасних економічних, мало енергоємних світильників і ламп з великим світловим потоком, в результаті реалізації якої громада отримає: ● вирішення проблеми освітлення вулиць в нічний час у селі. ● зменшення соціальної напруги і покращення криміногенної ситуації завдяки зниженню кількості крадіжок, дорожньо-транспортних пригод, хуліганських проявів та інших правопорушень і злочинів; ● економне та ефективне використання бюджетних та залучених до реалізації проекту коштів через використання світильників з енергозберігаючими лампами. ● підвищення рівня довіри, поваги і взаємодопомоги між учасниками проекту – громадою, місцевою і державною владою та бізнесом, що дасть можливість реалізації інших спільних проектів в подальшому;

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Проект направлено на мешканців села Березова Лука. Користь від успішної реалізації проекту отримають - 46 домогосподарство, в яких проживають 99осіб, з них пенсіонерів та дітей 22 ( віком до 6 років – 10 осіб).

План заходів з реалізації проекту

1.Виготовлення проектно- технічної документації. 2.Провести закупівлю електроосвітлювального обладнання. 3.Монтаж вузлів обліку. 4.Монтаж електролінії та світильників. 5.Пуско – налагоджувальні роботи. 6.Приймання об’єкту в експлуатацію.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Очікувані результати проекту – покращення життя усіх верств населення , що проживають на вулиці Набережна та провулку Кипрівка села Березова Лука у вечірній та нічний час. Спроможність громади самостійно долати проблеми та можливість реалізації надалі інших спільних проектів по створенню комфортних умов проживання кожного члена громади.

Орієнтовна загальна вартість проекту

150000,00 грн

Очікуваний термін реалізації проекту

Квітень-травень 2019 року.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

1. Здорожчання матеріалів. 2. Погодні умови.

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Виготовлення проектно-кошторисної документації 3020 3020
Провід (діаметр 25) 69 87112
Світильники LED 700 10500
Кронштейни 92 1380
Кронштейни 70 426
Зажими анкерні 14 1050
Зажими прорізні 29 348
Проколи 22 660
Заземлення 70 210
ТУ 1720 3440
ВОП 2359 2359
Вартість робіт 39494 39494

Галерея зображень

  • Thumb a54e7a0cd468d2b967f0031ada95d4eb