Зібрано голосів

Назва проекту

Облаштування альтанки з доступною WI-FI зоною та букросингом в парку с. Книшівка, Гадяцького району.

ПІБ Ініціатора: Админ Гадяцького Району
Пошта: bu.gadiach@gmail.com
Статус: Підтверджено
Проект №16
Дата початку збору голосів: 16.10.2018 17:43

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Культура та освіта

Адреса місця реалізації проекту

Гадяцький район село Книшівка місцевий парк.

Назва установи / закладу

.Книшівка, вул..С.Ільченка, Гадяцький район, Полтавська область, індекс 37322

Короткий опис проекту

Проектом передбачається облаштування зони відпочинку в парку с. Книшівка: встановлення альтанки з доступною WI-FI зоною з лавочками для сидіння, букросингу для обміну прочитаними книжками, прокладання доріжок встановлення садово-паркових лав та облаштування освітлення в нічний час доби .

Проблема

Відсутність комфортної зони відпочинку для молоді та жителів села, де можна відпочивати, спілкуватися, використовувати вільно WI-FI зону, обмінюватися прочитаними книгами.

Мета проекту

Метою проекту є забезпечення комфортного відпочинку жителям і гостям села шляхом створення сільської доступної мережі звязку для підвищення інформаційної відкритості та доступності, забезпечення максимального покриття території безкоштовним роумінгом з безлімітним внутрішньо-мережевим трафіком, можливість користуватися цікавими книгами.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Облаштування зони відпочинку з відкритим доступом до інтернету, шляхом придбання та встановлення деревяної альтанки в місцевому парку села Книшівка, облаштування твердого покриття та доріжок, освітлення в нічну пору доби, а також облаштування букросингу для вільного обміну книгами. Це дозволить сільським жителям організувати комфортне дозвілля та відпочинок, дасть змогу вільного спілкування, отримання корисної інформації, популяризує бібліотечну справу, літературний відпочинок. Реалізація даного проекту є необхідною, оскільки щодня забезпечить духовний і культурний розвиток сільським жителям надасть змогу змістовно відпочити, вільно поспілкуватися та обєднатися навколо улюбленої справи, гармонійно відпочити після напруженого сільського дня. Даний проект враховує інтереси різних вікових груп та сприятиме повноцінному духовному і культурному відпочинку мешканців села Книшівка і навколишніх сіл.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Проект розрахований на жителів села Книшівка та навколишніх сіл віком від 10 років і старших.

План заходів з реалізації проекту

1. Придбання деревяної альтанки з лавочками для сидіння та букросингу. 2. Облаштування території плиткою для садових доріжок та світильниками в нічну пору доби.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Основними показниками результату проекту є:  Організація культурного дозвілля та відпочинку населення територіальної громади .  Популяризація бібліотечної справи та підвищення рівня загальної культури населення;  Формування культурного, духовного і здорового способу життя.  Поява суспільного простору, що зможе об’єднати та активізувати мешканців села та навколишніх сіл , підвищить культурний і соціальний рівень, забезпечить духовний та культуриний розвиток.

Орієнтовна загальна вартість проекту

150000 грн

Очікуваний термін реалізації проекту

Липень – серпень 2019 року

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Основними ризиками реалізації проекту можуть бути проблеми технічного характеру при монтажі обладнання та зростання ціни на товар.

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Альтанка з лавочками для сидіння 25000 25000
Букросинг 3000 3000
Послуги по облаштуванню доступної WI-FI зони, майданчика з твердим покриттям, садових доріжок, встановлення світильників на сонячних батареях та садових лав. 0 122000

Галерея зображень

  • Thumb 9c3b7eeb6e17972c64d679003a0540cf
  • Thumb db06c9962203c2fbaf01e127d60f4d4e