Зібрано голосів

Назва проекту

«Оптимізація вуличного освітлення – заощадження сільського бюджету» в селі Гречанівка Гадяцького району Полтавської області

ПІБ Ініціатора: Админ Гадяцького Району
Пошта: bu.gadiach@gmail.com
Статус: Підтверджено
Проект №9
Дата початку збору голосів: 16.10.2018 17:01

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Комунальне господарство

Адреса місця реалізації проекту

36 412, Полтавська область, Гадяцький район, село Гречанівка

Назва установи / закладу

36412, Полтавська область, Гадяцький район, село Гречанівка, вул.Польова буд. №1

Короткий опис проекту

Даний проект спрямований на реалізацію державної політики щодо забезпечення належного рівня освітлення населених пунктів у нічний час. В нічний час освітлюватиметься близько 2 200 м вулиць Новоселівська, Гагаріна, Центральна села Гречанівка. На даних вулицях буде встановлено 20 LED - світильників.

Проблема

Проблема проекту полягає у незабезпеченні відповідного рівня передбаченого законодавством України життєво необхідних послуг по нічному освітленню вулиць у сільській місцевості, що негативно впливає на рівень безпеки і комфортності громадян, призводить до збільшення кількості правопорушень і злочинів, а також завдає моральних та матеріальних збитків населенню. Впровадження в життя даного проекту дає можливість жителям віддалених куточків села Гречанівка відчувати себе комфортно у темний час доби, особливо в зимовий період, завдяки чому зменшиться ризик дорожньо- транспортних пригод та правопорушень.

Мета проекту

Метою даного проекту є забезпечення населення, яке проживає на території Гречанівської сільської ради нічним вуличним освітленням, що сприятиме комфортному проживанню громадян, зниженню дорожньо – транспортних пригод та інших правопорушень і злочинів. А також дасть значну економію вартості використаної електроенергії за рахунок енергозберігаючих технологій та можливість тісно співпрацювати в ході реалізації даного проекту громаді села та органам місцевого самоврядування.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Розв’язання даної проблеми я бачу : 1. Фінансування даного проекту з залученням підприємницьких та бізнесових структур. 2. Проведення громадських слухань за участі місцевих депутатів у підготовці та реалізації даного проекту. 3. Вирішення проблеми з нічним освітленням вулиць Новоселівської, Гагаріна та Центральної в селі Гречанівка.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Загальна кількість населення, що проживає на території Гречанівської сільської ради на 01.07.2018 року - 416 осіб.

План заходів з реалізації проекту

1. Отримання декларації про початок робіт. 2. Провести закупівлю електроосвітлювального обладнання. 3. Монтаж вузлів обліку. 4. Монтаж електролінії та світильників. 5. Пуско – налагоджувальні роботи. 6. Приймання об’єкту в експлуатацію.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Очікувані результати проекту – покращення життя усіх верств населення, що проживають в межах Гречанівської сільської ради у вечірній та нічний час, особливо в осінньо-зимовий період. Спроможність громади самостійно долати проблеми та можливість реалізації надалі інших спільних проектів по створенню комфортних умов проживання кожного члена громади.

Орієнтовна загальна вартість проекту

145 000 грн.

Очікуваний термін реалізації проекту

Квітень – травень 2019 року.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

1. Здорожчання матеріалів. 2. Погодні умови. 3. Людський фактор.

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Проект (підписаний в РЕС (РЕМ)) 5000 5000
Шафа обліку 8000 8000
Світильники 1310 26200
Лампи 340 6800
Провід СіП-4 22 48400
Кронштейни з кріпленням для світильників 300 6000
Електромонтажні роботи з послугами вишки АП-18 25000 25000
Допуски в РЕС 2200 2200
Експертиза та декларація на початок будівництва 6000 6000
Придбання електроопори 7200 7200