Зібрано голосів

Назва проекту

Спортивно –дитячий комплекс «Олімпієць » в селі Вельбівка Гадяцького району

ПІБ Ініціатора: Админ Гадяцького Району
Пошта: bu.gadiach@gmail.com
Статус: Підтверджено
Проект №1
Дата початку збору голосів: 14.10.2018 19:29

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Спорт та туризм

Адреса місця реалізації проекту

37315 Гадяцький р-н., с. Вельбівка

Назва установи / закладу

3750, Гадяцький р-н., с. Вельбівка , вул..Шкільна , спортивний майданчик на території Вельбівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів .

Короткий опис проекту

Облаштування сучасного спортивного майданчика з встановленням вуличних тренажерів та інших спортивних елементів для занять спортом учнів та населення ,виховання у сільського населення активної соціальної орієнтації на здоровий спосіб життя. Спортивний буде облаштовано в селі Вельбівка Гадяцького району на земельній ділянці території школи , яка відведена для спортивних змагань та заняття спортом .

Проблема

Громада села Вельбівка не має можливості повноцінно фізично розвиватися за відсутності обладнаного спортивного майданчика.Реалізація даного проекту спрямована на створення комфортних умов фізичного та соціалного розвитку всіх верств населення, які бажають займатися спортом , проводити культурно дозвілля та загартовувати своє здоров»я . Спортивний майданчик буде доступний усім бажаючим , користуватися тренажерами зможе кожен безкоштовно.Впровадження даного проекту в життя надасть можливість згуртувати громаду над вирішенням даної проблеми , створить умови для гармонійного розвитку кожного бажаючого займатися спортом , надасть можливість залучати до реалізації цього проекту підприємницькі та бізнесові структури.

Мета проекту

Мета даного проекту – облаштування спортивного майданчика безпечними вуличними тренажерами , які створять належні умови та сприятимуть духовному і фізичному розвитку громадян та можливість гармонійно розвиватися . Кінцевою метою даного проекту є залучення населення села Вельбівка ( дорослих, дітей та молоді) до занять фізичної культурою та спортом та зменшення захворюваності серед населенян , а також зменшить кількість правопорушеньта злочинів серед молоді, сприятиме всебічному розвитку громадян незалежно від віку , матеріального становища та місця проживання . Задоволення потреб мешканців населення у можливості безкоштовно, в зручний час займатися тренуванням та підтримувати здоровий спосіб життя, , виховання в неї почуття громадянської свідомості та патріотизму.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

1.Сучасні вуличні тренажери дадуть можливість людям різного віку підтримувати фізичну форму, загартовуватися та гармонійно розвиватися . 2. Тренажери зручні та безпечні у використанні , не потребують спеціальної підготовки для занять на них. 3.Кінцевим результатом рішення даної проблеми та втілення цього проекти в життя – є масове охоплення населення заняттями фізичною культурою та спортом протягом року на свіжому повітрі. Облаштування спортивного майданчику дозволить вирішити питання щодо проведення дозвілля дорослим та дітям, збільшення чисельності представників різних верств населення, у тому числі дітей та підлітків, які регулярно займаються фізкультурою і спортом , що має забезпечити зниження рівня злочинності серед підлітків та молоді, попередити поширення наркоманії, алкоголізму, тютюнокуріння, підвищити рівень соціальної стабільності в селі.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Реалізація проекту по встановленню тренажерів створить передумови до залучення учнів школи та мешканців села, що проживають на території Вельбівської сільської ради до рухової активності, поліпшення стану здоров’я, як старшої категорії населення, так і молоді. Для всіх мешканців села Вельбівка , кількість яких станом на 01.01.2018 року - 1132 жителів.

План заходів з реалізації проекту

1. Розробка та погодження проекту. 2. Підготовка земельної ділянки під об'єкт. 3. Перенесення наявних дерев та кущів. 4. Підготовка підстави для підлогового покриття. 5. Монтаж спортивного обладнання. 6. Монтаж підлогового покриття. 7. Монтаж бордюру. 8. Монтаж огорожі. 9. Запуск у роботу.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Очікувані результати проекту – збільшення кількості жителів , які будуть займатися фізичною культурою та спортом,зменшення кількості жителів , які мають шкідливі звички, зменшення кількості захворювань. У жителів громади з»явиться можливість займатися на тренажерах, які до цього не могли розвиватися у зв»язку з відсутністю спеціалізованого майданчика. Успішна реалізація даного проекту підвищить рівень охоплення всіх верств населення фізичною культурою та спортом та підтвердить цілковиту спроможність громади оптимально вирішувати проблеми місцевого самоврядування. Результат втілення проекту - це забезпечення оптимальної рухової активності кожного мешканця протягом усього життя, досягнення кожною людиною достатнього рівня фізичної та функціональної підготовленості, сприяння соціальному, біологічному та психічному благополуччю, поліпшенню стану здоров'я, профілактиці захворювань, фізичній реабілітації, формування у населення сталих традицій та мотивацій щодо фізичного виховання і масового спорту, як важливого чинника забезпечення здорового способу життя.

Орієнтовна загальна вартість проекту

142 197, 57 грн..

Очікуваний термін реалізації проекту

Травень - червень 2019 року.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

1. Фінансові показники. 2. Погодні умови.

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Лавочка 996 2988
Офіційне відкриття 1500 1500
Монтаж та встановлення 30000 30000
Оплата за доставку 5000 5000
Дитяча карусель. 10190 10190
Дитячий балансир. 3500 3500
Вуличний тренажер «Бруси» 5875 5875
Вуличний тренажер «Лижник» 6875 6875
Вуличний тренажер – степпер 11250 11250
Вуличний тренажер «Жим ногами» 8250 8250
Вуличний тренажер "Жим від грудей" 16875 16875
Ігровий комплекс 39894 39894

Галерея зображень

  • Thumb e18aff1bbbf3749fe1c289d2c238ce1a