Зібрано голосів

Назва проекту

«Спортивний майданчик для всіх: від великих до малих» в селі Хитці Гадяцького району

ПІБ Ініціатора: Админ Гадяцького Району
Пошта: bu.gadiach@gmail.com
Статус: Підтверджено
Проект №22
Дата початку збору голосів: 16.10.2018 18:23

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Спорт та туризм

Адреса місця реалізації проекту

37315 Гадяцький р-н.,с. Хитці

Назва установи / закладу

37315 Гадяцький р-н., с. Хитці , вул. Незалежності (спортивний майданчик біля школи)

Короткий опис проекту

Облаштування сучасного спортивного майданчика з встановленням вуличних тренажерів. Оскільки спортивний майданчик – це чудове місце для захоплюючого дозвілля, зона комфорту та здоров’я, де можна активізувати свою рухову діяльність, зняти статичну напругу і просто весело провести свій час.

Проблема

Проект спрямований на вирішення проблеми відсутності спортивного майданчика в селі, належне облаштування місця для відпочинку та зайняття спортом на вулиці місцевих жителів та гостей нашого села. Стимулювання дітей і молоді до ведення здорового способу життя, створити достойні умови для корисного перебування на майданчиках, виховання спортивних навиків, позитивного мислення та естетичних смаків.

Мета проекту

Найголовніша мета проекту – зацікавити різні вікові категорії населення спортивними іграми, прививати культуру активного та здорового відпочинку, а саме побудовою сучасного спортивного майданчики повинні бути багатофункціональними і безпечними, відповідати стандартам якості. Більше того, вони повинні забезпечити змістовне і цікаве дозвілля, яке сприятиме її фізичному й розумовому розвитку, а також соціальній адаптації.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Проект спрямований на залучення мешканців до занять спортом та популяризацію здорового способу життя, вільний та безкоштовний доступ до спортивного простору можливість займатися спортом, вести здоровий спосіб життя та активно проводити час дозвілля усім мешканцям населення і не тільки; сприяння розвитку спорту; покращення благоустрою.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Залучення до реалізації проекту всієї вікової категорії мешканців, починаючи від дітей і закінчуючи пенсіонерами, дозволить зробити проект максимально корисним для здоров’я, сформує вміння і навички здорового способу життя, підвищить рівень фізичної підготовки, проведення корисного дозвілля та активного відпочинку. Дасть можливість пошуку обдарованих дітей, розв'язати проблеми негативних явищ серед підлітків, профілактики захворювань та вирішить проблему незайнятості дітей, підлітків та молоді.

План заходів з реалізації проекту

1. Розробка та погодження проекту. 2. Підготовка земельної ділянки під об'єкт. 3. Перенесення наявних дерев та кущів. 4. Підготовка підстави для підлогового покриття. 5. Монтаж спортивного обладнання. 6. Монтаж підлогового покриття. 7. Монтаж бордюру. 8. Запуск у роботу.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

В разі реалізації проекту, очікуємо таких результатів: - покращення здоров’я та фізичного розвитку дітей, молоді та населення; - залучення більшої кількості мешканців до занять різними видами спорту; - розширення мережі спортивних секцій у закладі; - зайнятість дітей в позаурочний час; - доступність особам з особливими потребами займатись посиленими видами спорту; - популяризація здорового способу життя шляхом проведення спортивних культурно-оздоровчих заходів для мешканців мікрорайону.

Орієнтовна загальна вартість проекту

150 000 грн.

Очікуваний термін реалізації проекту

Квітень-Травень 2019 року.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

1. Фінансові показники. 2. Погодні умови.

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Орбітек 10000 10000
Ричажна тяга 11900 11900
Гребний тренажер 7700 7700
Степпер-розгинач стегна 11500 11500
Жим горизонтальний 8600 8600
Тренажер для преса 9300 9300
Тяга зверху 13100 13100
Жим сидячи від грудей 14300 14300
Лижник 13600 13600
Послуги по облаштуванні спортивного майданчика 50000 50000