Зібрано голосів

Назва проекту

«Спортивний майданчик у селі Біленченківка Гадяцького району»

ПІБ Ініціатора: Админ Гадяцького Району
Пошта: bu.gadiach@gmail.com
Статус: Підтверджено
Проект №2
Дата початку збору голосів: 14.10.2018 20:39

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Спорт та туризм

Адреса місця реалізації проекту

Гадяцький р-н, с. Біленченківка

Назва установи / закладу

Гадяцький р-н, с. Біленченківка, спортивний майданчик на території Біленченківського футбольного стадіону

Короткий опис проекту

Спортивний майданчик планується встановити в селі Біленченківка Гадяцького району на земельній ділянці місцевого стадіону. Проектом передбачається встановити обладнання для занять фізичною культурою та спортом на свіжому повітрі, що допоможе стимулювати до здорового способу життя дітей та підлітків нашого села

Проблема

У нашому селі проживає значна кількість дітей та молоді, разом з тим, спостерігається низький рівень залучення мешканців до занять спортом та фізичної культури. Насамперед це зумовлено відсутністю відповідної інфраструктури. В теперішній час молодь проводить багато часу за комп’ютерами, що погано відображається на їх здоров’ї та фізичному розвитку, тому реалізація даного проекту спрямована на створення відповідних умов для мешканців села, які б стимулювали їх до здорового способу життя та активного відпочинку. При реалізації цього проекту територія стане більше доглянутою, частина мешканців середнього покоління зі своїми дітьми стануть проводити дозвілля на тренажерному майданчику.

Мета проекту

Метою нашого проекту є виховання фізично та психологічно здорової молоді, патріотів України, популяризація здорового способу життя.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Облаштування спортивного майданчика дозволить підвищити рівень фізичної підготовки та зміцнить здоров'я мешканців нашого села, забезпечить зниження рівня злочинності серед підлітків та молоді та попередить поширення наркоманії, алкоголізму, тютюнокуріння.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Для всіх мешканців Біленченківської сільської ради та всіх бажаючих, які відвідують нашу громаду. На нашій території проживає 1280 жителів, з них 151 дитина.

План заходів з реалізації проекту

1.Підготовка території для встановлення спортивного майданчика. 2.Придбання обладнання та матеріалів. 3.Монтаж та встановлення обладнання. 4.Введення спортивно-тренажерного майданчика в дію.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Реалізація даного проекту дасть можливість: - створити сучасні умови для розваг та занять фізкультурою і спортом на території спортивного майданчика; - організувати дозвілля населення територіальної громади; - вирішити актуальні проблеми незайнятості дітей, підлітків, молоді; - підвищити рівень фізичної та загальної культури населення.

Орієнтовна загальна вартість проекту

150000,00грн.

Очікуваний термін реалізації проекту

Травень-липень 2019року

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

1. Фінансові показники. 2. Погодні умови. 3. Хуліганство.

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Послуги по облаштуванні спортивного майданчика 50000 50000
Жим сидячи від грудей 14300 14300
Лижник 13600 13600
Тяга зверху 13100 13100
Жим горизонтальний 8600 8600
Тренажер для преса 9300 9300
Степпер-розгинач стегна 11500 11500
Ричажна тяга 11900 11900
Орбітек 10000 10000
Гребний тренажер 7700 7700