Зібрано голосів

Назва проекту

«Здорова і щаслива дитина - успішна країна» в с. Качанове, Гадяцького району, Полтавської області

ПІБ Ініціатора: Админ Гадяцького Району
Пошта: bu.gadiach@gmail.com
Статус: Підтверджено
Проект №15
Дата початку збору голосів: 16.10.2018 17:38

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Спорт та туризм

Адреса місця реалізації проекту

Полтавська область, Гадяцький район, с. Качанове

Назва установи / закладу

Качанівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Сергіївської сільської ради, вул. Клубна,2, с. Качанове, Гадяцький район, Полтавська область, 37331

Короткий опис проекту

Встановлення сучасного та безпечного спортивно-ігрового комплексу, гойдалки, тенісного столу, альтанки , нового замощення території майданчика бруківкою та оснащення дерев’яними лавами для сидіння.

Проблема

У нашу школу підвозяться діти шкільним автобусом із населених пунктів Степове, Вирішальне, Новоселівка, Дачне, району «Пекарня» с. Качанове. Школярам доводиться чекати автобус після уроків, але на території школи відсутні відповідні об’єкти для розвитку рухової активності дітей. Влітку працює пришкільний дитячий оздоровчий табір «Сонечко» для молодших школяр, але відсутній майданчик , де вони могли б весело та активно провести свій час. Молодь села також потребує спортивно-оздоровчих об’єктів, що сприятиме популяризації здорового способу життя.

Мета проекту

Створення оптимально комфортного середовища для учнів та молоді із облаштуванням зони активного відпочинку та творчого простору, емоційного розвантаження на перервах, після уроків та проведення занять у незвичному для традиційної школи форматі, ігор на відкритому повітрі під час групи продовженого дня, під час роботи пришкільного оздоровчого табору «Сонечко» на території школи.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Встановлення спортивно-ігрового комплексу, альтанки, тенісного столу, гойдалки, замощення території майданчику бруківкою, встановлення дерев’яних лав для сидіння дасть змогу дітям та молоді села займатися здоровим способом життя. Діти та батьки матимуть можливість активно проводити дозвілля на території майданчику.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Школа , яка є осередком культури в населеному пункті, стане ще більш привабливою для дітей та молоді села, її навчальне середовище зробить ще один крок вперед відповідно до сучасної концепції про Нову українську школу Встановлення сучасного спортивно-ігрового майданчика, альтанки, тенісного столу, гойдалки, лавочок є доступом для дітей та молоді Качанівського старостату. Кількість осіб, які відчують користь від реалізації проекту - 295 осіб (загальна кількість населення Качанівського старостату - 913 осіб)

План заходів з реалізації проекту

Передбачається: Проектування майданчика для встановлення спортивно-ігрового комплексу « Гноми» Придбання необхідного обладнання та матеріалів Монтаж обладнання Проведення робіт з благоустрою території (замощення території майданчику бруківкою, встановлення альтанки, тенісного столу, дерев’яних лавочок, гойдалки).

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Підвищення рівня охоплення дітей, підлітків, молоді села фізичною культурою та спортом. Пропаганда здорового способу життя. Створення активних місць відпочинку дітей та молоді села, умов для активізації спортивно-масової роботи, покращення комфортного середовища для навчання та відпочинку, змістовного дозвілля.

Орієнтовна загальна вартість проекту

150 000 грн.

Очікуваний термін реалізації проекту

Червень 2019 року

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Ризиків та перешкод у реалізації проекту не вбачається

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Спортивно-ігровий комплекс « Гноми» 78000 78000
Альтанка зі столом 16000 16000
Тенісний стіл 10000 10000
Дерев’яні лави 1500 9000
Бруківка 200 14000
Цемент 50 1000
Пісок 100 1000
Гойдалка 6000 6000
Послуги по доставці матеріалів 0 5000
Монтаж ігрового комплексу 0 3000
Укладення бруківки 100 7000